دیدن تصاویر با جزئیات زیاد از فاصله دور در شب ، رویا یا واقعیت؟

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید از فاصله دور تصاویری با جزئیات زیاد ببینید؟ آیا دوست دارید بتوانید چهره افراد را از فاصله دور تشخیص دهید یا جزئیات یک ساختمان را از دور ببینید؟

پایه cable manage با قابلیت تنظیم در تمامی جهات
Three Access

بدنه ضد ضربه کاملا فلزی و عدم دسترسی جهت باز کردن دوربین
Full Metal

ای ای دی های K1 با قابلیت پرتاب نور بالا جهت استفاده در تاریکی مطلق
Warm Light LED

لنز با apeture F1.0 و با زاویه باز جهت پوشش حداکثری و جذب بالای نور محیط
F 0.1 Lens - 8 MP

SD Memory

حافظه داخلی 64 گیگ با قابلیت ارتقاء حجم بسته به نیاز مصرف کننده، جهت ذخیره تصاویر درون دوربین که توانایی ضبط تصاویر را هم بصورت تکی و هم بصورت دوگانه را برای شما فراهم می سازد.

Black Light Sensor

علاوه بر توانایی لنز، سنسور این دوربین دارای تکنولوژی Black Light است که توانایی ثبت تصاویر در نور خیلی کم با وضوح بسیار بالا را دارد

Full Ai Option

بسیاری از امکانات هوشمند از جمله فنس مجازی، تردد غیر مجاز در محدوده، تشخیص انسان، تشخیص خودرو و ... در این دوربین فراهم شده است و همچنین قابلیت ارتباط صوتی دو طرفه بین دوربین و اپلیکیشن موبایل به صورت آنلاین وجود دارد

نحوه عملکرد:

  • دوربین‌های مداربسته 4K با سنسور بک لایت و لنز F1.0 از سنسورهای تصویری با حساسیت بالا استفاده می‌کنند.
  •  
  • این سنسورها می‌توانند نور بیشتری را نسبت به سنسورهای تصویری معمولی جذب کنند، در نتیجه تصاویر واضح‌تری حتی در شرایط کم نور ثبت می کنند.
  •  
  • لنزهای F1.0 این دوربین‌ها نیز به بهبود کیفیت تصویر در شب کمک می‌کنند. این لنزها اجازه می‌دهند تا نور بیشتری وارد سنسور شود.
  •  
  • از قابلیت های هوشمند این دوربین می‌توان تشخیص انسان را بیان کرد که در هنگام تشخیص قابلیت های متفاوتی از دوربین فعال می‌شوند مثل هشدار نوری و صوتی ، ارسال ‍پیام به گوشی موبایل و غیره…

نمونه تصاویر ضبط شده

محیط بیرونی در روز

محیط بیرونی در شب

محیط داخلی در روز

محیط داخلی در شب

  • اگر به دنبال راه هایی برای دیدن تصاویر با جزئیات زیاد از فاصله دور هستید و همچنین استفاده از امکانات هوش مصنوعی از قبیل تشخیص انسان ، هشدار نوری ، هشدار صوتی و ممنوعیت ورود به یک منطقه یا عبور از یک خط هستید ، می توانید دوربین های با وضوح بالا و لنزهای قدرتمند ریویژن را بررسی کنید. این فناوری می تواند به شما کمک کند تا دنیا را از منظری جدید ببینید.